O Nas

Firma AntLab świadczy usługi informatyczne na terenie Miasta i Gminy w Bogatyni. Szeroki zakres usług pozwala dotrzeć do dużej liczy klientów indywidualnych oraz firm. Zapraszamy do zapoznania się z usługami jakie oferujemy. AntLab to nie tylko usługi informatyczne, ale również sklep komputerowy.

Monitoring CCTV

Zainstaluj monitoring i poczuj się bezpiecznie. Monitoring wizyjny umożliwia śledzenie zdarzeń za pomocą kamer. Sprzęt do ochrony domów, firm, sklepów. Podgląd na żywo z każdego miejsca. Tylko markowe produkty najwyżej jakości.

Strony internetowe

Profesjonalne projektowanie stron www, sklepów internetowych, portali. Dzięki stronie zwiększasz swoją pozycję na rynku. Zaprojektujemy, wdrożymy i zaopiekujemy się twoją stroną WWW. Pozyskuj klientów przez internet.

Polityka RODO

Polityka Bezpieczeństwa w twojej firmie. Zadbaj o dane wrażliwe w firmie. Wdrażamy i szkolimy pracowników aby zrozumieć ochronę danych osobowych. Szukasz Inspektora Ochrony Danych w firmie? Zapraszamy do kontaktu.

Kopia zapasowa

Zadbaj o dane na swoim sprzęcie komputerowym dzięki kopii zapasowej (BACKUP). Zachowaj zdjęcia, dokumenty przed utratą. Istotne jest bezpieczeństwo przechowywania kopii zapasowych. Dzięki usłudze backup nie musisz martwić się.

Odzyskiwanie danych

Awaria sprzętu, błąd systemu, brak kopii zapasowych to niechciana utrata ważnych plików. W każdym przypadku jest bolesna. Pozwól sobie pomóc a my postaramy się odzyskać utracone dane. Zaufaj doświadczeniu i ciesz się odzyskanymi zdjęciami i dokumentami z dysków twardych, pendrive etc.

Instalacja systemów operacyjnych

Awaria systemy operacyjnego to zmora dzisiejszego czasu. Dzięki zdobytej wiedzy zainstalujemy i skonfigurujemy, tak by uniknąć w przyszłości z Windowsem. Wraz z nowym systemem wiążą się aktualizacje. Zaufaj naszemu doświadczeniu i pozwól w bezpieczny sposób przeprowadzić proces aktualizacji twojego Windowsa.

Naprawa sprzętów komputerowych

Komputer lub laptop nie chce uruchomić się? Oddaj swój sprzęt w dobre ręce, a my przywrócimy go do życia. Naprawimy i odpowiednio wyczyścimy podzespoły z kurzów, tak by w przyszłości uniknąć kolejnych niechcianych awarii. Analiza i wycena w ramach usługi.

Pomoc zdalna

Pomoc zdalna dla klientów za pomocą programu TeamViewer

Business IT

Wsparcie IT dla firm małych i średnich. Stała umowa, szeroki zakres usług w jednej kwocie.

Bezpieczeństwo systemów i sieci

Zadbaj o swoją sieć internetową za pomocą odpowiednich programów i urządzeń

Projektowanie sieci LAN i WiFi

Projektowanie i montaż sieci teleinformatycznej w domu i firmach.

Sprzedaż detaliczna

Zapraszamy do sklepu z akcesoriami informatycznymi. Kamery, rejestratory, komputery, laptopy, monitory, drukarki etc.